Hakkımızda

<h3 class='contentbaslik'>Hakkımızda</h3>

BİSS Oto Kiralama, 2006 yılında kurulmuş ve hizmet anlayışı sayesinde hızla büyümüş ve Türkiye´de seçkin bir kurum haline gelmiştir. 2012 yılında fılo kiralamaya başlayan firma her gecen gün araç fılosunu genışletmiştir.142 aşkın araç sayısıyla hizmet sektorunde başarılı bır şekılde yolun devam etmektedir.

Sitemiz, internet üzerinden araba kiralamak isteyen kişilere kolay, güvenli ve hızlı rezervasyon olanağı sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.

Sitemizi, sizlerin her ihtiyacına cevap verebilecek şekilde basit ve anlaşılır fakat aynı zamanda işlevsel olarak hazırlamaya çalıştık. Sitemizin, sorularınıza cevap vermediğini düşünüyorsanız her gün 24 saat destek alabileceğiniz müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimize ulaşmak için sitemizin iletişim bölümünden  mesaj gönderebilirsiniz ya da 0090(422) 323 02 98 nolu telefonumuz ile müşteri hizmetlerimize her an ulaşabilirsiniz.

Yenilikçi ve en iyiyi yapmak isteyen hizmet anlayışımız sayesinde her geçen gün mutlu müşterilerimizin sayısı artmaktadır. Doğal olarak bunun sonucunda Türkiye´ de hizmet verdiğimiz ofislerimizin sayısı da her geçen gün artmaktadır..

Sitemiz ile üç adımda, hızlı ve güvenli rezervasyon yaparken en uygun fiyatlarla araç temin etmek esas amacımızdır. Fiyatlarımızın diğer firmalara göre uygun olmadığını düşünüyorsanız müşteri hizmetlerimizi arayarak durumu bildirebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz, size gereken kolaylığı sağlamak için yetkili ve yardımcı olmak arzusuna sahip kişilerdir.

Müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermeyi amaç edinerek bu amacımıza her gün ulaşmak bizleri daha kaliteli hizmet vermeye sevk etmektedir.

Araç Kiralama ihtiyacınızda bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Keyifli ve güvenli yolculuklar dileriz.

BİSS Oto Kiralama Hizmetleri